Množství: 0 produktů Celkem: 0,00,- Kč

Princip nano kosmetiky PIKATEC - CERAMIC  12 měsíců
GLASS COAT - chemicky keramika napojená na lak - 60 měsíců
   

{BANNER}
(TIP :  při aplikaci  PIKATEC můžete získat za PROMO cenu - dezinfekci klimatizace WURTH EVAPO  300,- )

BUDETE ŠOKOVÁNÍ Z VÝSLEDKU A NÁSLEDNÉ ÚDRŽBY PO 12 měsíců/ 60 měsíců GLASS COAT
 

Nano kosmetika je speciálně vyvinuta a vyrobena z nanočástic o velikosti do 30nm (nm – nanometr je miliardtina metru), které jsou pomocí vhodného rozpouštědla trvale rozptýleny v kapalném prostředí kosmetické emulze. Tyto pevné částice obsahují oxid křemíku, který zvyšuje odpudivost kapalin na povrchu i odolnost proti mechanickému opotřebení či poškození.

  1. Fáze – vyčištění povrchu:

Představte si povrch skla či laku pod mikroskopem. Vypadá jako hornatá krajina. V údolích této krajiny je dlouhodobě usazená špína a prach (Viz. Obrázek. 1).

Obr 1 - Povrch s usazeninami nečistot

Pakliže se jedná o sklo, tak je logicky přes toto i hůře vidět, pakliže se jedná o lak, tak tento zase působí zašle. Je jasné, že toto si neuvědomujete až do doby, kdy vedle znečištěného skla si postavíte i sklo řádně vyčištěné. Zde uvidíte patrný rozdíl.

Kosmetikou , která je určena k čištění, vyčistíte tuto hornatou krajinu (povrch) od usazené špíny a prachu. Provede se to pomocí malých nanočástic, které jsou obsaženy v čisticím prostředku. Tyto malé částice vnikají do všech záhybů povrchu a vyčistí z něho podstatně větší částice prachu či jiných molekul (Viz. Obrázek. 2).

Obr 2 - Vyčištění povrchu nanokosmetikou 

Takto vyčištěný povrch je připraven na nanesení ochranné politury PIKATEC/ GLASS COAT (Viz. Obrázek. 3).

Obr 3 - Vyčištěný povrch

 

  1. Fáze – nanesení politury (emulze) na povrch:

Částice jsou trvale rozptýleny v aplikační emulzi, která se nanese ve velmi tenké vrstvě na ošetřovaný povrch (Viz. Obrázek. 4).

Obr 4 - Nanesení aplikační emulze 

Nanesení silnější vrstvy je zbytečné, poněvadž se nakonec při rozlešťování setře hadrem a pouze se tím zvyšuje pracnost a spotřeba prostředku.

Po několika minutách se tato vrstva rozleští pomocí hadříku a tím se emulze dostane hluboko do všech nerovností na povrchu (v tomto případě do všech údolí hornaté krajiny). Vrstva, která přečnívá nad vrcholky hor je zbytečná a jednoduše se setře. (Viz. Obrázek. 5).

Obr 5 - Rozleštění aplikační emulze 

 

  1. Fáze – po první hodině nanesení:

Během prvních okamžiků se suspenze (aplikační emulze) pomalu odpařuje a nanočástice se usazují do konečné, souhlasné polohy. Každý pól této nanočástice se chová polárně, jinými slovy na každém konci je jiný polární náboj. Toto způsobuje, že se částice srovnávají vůči podkladu v jednom směru. Druhý směr (na povrchu) zároveň odpuzuje záporně nabité částice prachu či jiné nežádoucí molekuly.

  1. Fáze – konečné vytvrzení:

Během následujících 12 hodin suspenze (emulze) definitivně vytěká a na povrchu zůstávají jen srovnané nanočástice, které na povrchu drží pomocí Van der Waalsových a disperzních sil. Povrch tak dosahuje konečné tvrdosti a odolnosti vůči kapalinám (Viz. Obrázek. 6).

Obr 6 - Vytvrzení politury 

Právě proto není vhodné nechat vytěkat suspenzi na přímém slunci, poněvadž by rozpouštědla vytěkala dříve, než by se stačily nanočástice srovnat v požadovaném směru a nevznikla by tak požadovaná homogenní krystalická mřížka.

Nanočástice na povrchu vytvoří ochranný neviditelný nanofilm polarizovaných částic, které díky tomu přidávají povrchu kluzné, odpudivé a antiadhezní vlastnosti. Tato neviditelná transparentní vrstva z nano částic (až tisíckrát tenčí, než lidský vlas), tedy jakýsi tvrdý ochranný štít. Vniká do pórů a mikrotrhlin například v laku a chrání tak před dalším poškozením. Vyhlazuje povrch a snižuje tak aerodynamický odpor – jeho následkem se letící předměty od vrstvy lehce odrazí (Viz. Obrázek. 7)

Obr 7 - Odraz letícího předmětu od politury 

a nevytvářejí na karoserii dlouhé škrábance a rýhy (Viz. Obrázek. 8).

 

 Ceny aplikace Pikatec/ GLASS COAT uvedeny včetně DPH

 

Velikost auta Popis Cena aplikace GLASSCOAT 
   zapůjčení vozidla  5,- / km  - minimalně 200,-             
   Voucher HK2 aplikace  ( včetně kosmetiky) střední auto   4999,-  
  OŠETŘENÍ  OKEN VISION   990,-  
 STŘEDNÍ AUTO Nano Politura na karoserii včetně skel (účinnost 12 měsíců) - Střední vůz   4999,- Kč 17000,-
 VELKÉ AUTO Nano Politura na karoserii včetně skel (účinnost 12 měsíců) - Velký vůz   5999,- Kč 22000,-

CENA předmytí je v ceně aplikace, může se ale mněnit dle čistoty, mastnoty laku. viz zakázkový list při převzetí vozu
MECHANICÉ rozleštění zapečeného hmyzu 800,-
GLASS Coat - vydrž až 7 let, minimalně 5 let, tvrdost H9, cena obsahuje mytí, odmaštění, rozleštění celeho vozu , dekontaminaci, clay celý vůz, Glasscoat, leštění, ošetření čelního skla a světlometů,
vystavení certifkátu.  
 

Informativní rozdělení aut podle nejznámějších značek na trhu České republiky
     
  Střední auto Mazda 6, Mercedes B-C-E-SL, Ford Mondeo, Audi A4, VW Passat, Škoda Octavia, Škoda Superb, Peugeot 307, Renault Megane, Ford Focus, Audi A6, BMW 3-4-5-6, Mazda RX8, Nissan 350 Z, Toyota RAV 4, Opel Meriva (v provedení sedan + Malá auta v provedení kombi)
  Velké auto Audi A8, BMW 7, Mercedes-Benz G-GL-GLA-GLK-M-S, VW Phaeton, BMW X3-X5-X6, Honda CR-V, Nissan X-Trail, Renault Scenic, Citroën Xsara Picasso, Ford Focus C MAX (všecny velké kombi )
     

            Dodávky, minibusy (Multivan, Mercedes V class) cena základní střední vůz +  připlatek 1200,-
CENY JSOU ORIENTAČNÍ, PŘESNÁ CENA SE STANOVÍ PŘÍ PŘEVZETÍ, NEBO PO PRVNÍM PŘEDMYTÍ.

 

KONTAKT

Jiří Hradecký - Auto JH Martin Hradecký - Antény JH
Bratří Štefanů 492/63 Rybova 1908/31
500 03 Hradec Králové 500 09 Hradec Králové
+420 608 245 458 +420 774 245 458
hradecky.hk@seznam.cz martin.hradecky@seznam.cz
www.autojh.cz www.antenyjh.cz