Množství: 0 produktů Celkem: 0,00,- Kč

ČIŠTĚNÍ KLIMATIZACÍ


Jste si jisti že ve VAŠEMautě není NIC živého?Po našem vyčištění si jisti být můžete!zavolejte nám 608245458

Speciální čisticí systém Evapomat

Při čištění klimatizace vozidla používáme speciální čisticí zařízení - Evapomat firmy Würth s.r.o., které nejen dezinfikujev klimatizaci včetně interiéru vozidla, ale díky speciální náplni vytrvoří v interiéru vozidla ozón charakteristický pro nový vůz. Dejte si vyčistit své auto a odjedete v novém voze. Speciální čisticí systém Evapomat od společnosti Würth využívá k rozprášení účinných látek ultrazvuk. Přístroj se umísťuje do interiéru vozidla (oblasti nohou pasažérů) a působí při zapnutém vnitřním okruhu klimatizace.

Mlha s účinným prostředkem je do interiéru vozidla a klimatizace "vyfukována" aplikační hadicí díky ventilátoru zabudovanému v přístroji. V celém vzduchovém vedení a na chladicích mřížkách výparníku jsou zlikvidovány bakterie a plísně. Účinné látky obsažené v mlhovině vytvoří antistatický povrch, čímž je zamezeno usazování nečistot a vzniku bakterií i plísní na kritických místech. Navíc jsou neutralizovány nepříjemné pachy.

Přístroj Evapomat je tedy schopen jak dezinfikovat, tak neutralizovat nepříjemné pachy; pro to je ovšem nutno použít dvou náplní:

Pro spolehlivý účinek je zapotřebí provádět čištění nejpozději jednou za rok

KONTAKT

Jiří Hradecký - Auto JH Martin Hradecký - Antény JH
Bratří Štefanů 492/63 Rybova 1908/31
500 03 Hradec Králové 500 09 Hradec Králové
+420 608 245 458 +420 774 245 458
hradecky.hk@seznam.cz martin.hradecky@seznam.cz
www.autojh.cz www.antenyjh.cz