Množství: 0 produktů Celkem: 0,00,- Kč

Rádi bychom vám představily možnosti chytrého bydlení a možnosti vše zařídit bez drátů a rekonstrukce vašeho bydlení.
Získejte komfort, úspory a bezpečí vašeho domova. Váš dům Vás přivítá světelnou scénou, varuje Vás v případě nestandartní spotřeby, či poruch a teplot v domě, máte možnost dům ovládat od světla, zásuvek, zámků, topení , AV techniky a všemožných spotřebičů centralizovaně z jednoho místa. Z pohodlí vašeho gauče si můžete ovládat vaší domácnost. Například pustíte si domácí kino, světla se nastaví do nízkého osvětlení, TV se přepne na kýžený kanál atd. 
Komfort také tkví v centralizovaném řízení časovačů, kalendářních akcí a automatických scén. Již se nebudete zabývat jak seřídit různé blackbox, nyní máte možnost vše nastavovat v rámci jedné aplikace tabletu, či mobilního telefonu. Seřídíte si časy zavlažování podmínek, nastavíte si automatické rozsvěcení světel atp. již neseřizujete XY spotřebičů.
Vše co můžete ovládat z vašeho domova, máte možnost nyní ovládat kdekoliv na světě. Váš dům vám dá vědět, zda máte nestandartní spotřebu vody v době nepřítomnosti, či elektřiny, můžete simulovat přítomnost a zapnout/vypnout určité osvětlení či AV techniky, jako by jste byli doma.
Zaměřujeme se na systémy, které jsou stavebnicové a je možné je rozšiřovat. Nyní si vyřešíte například určitou věc, kterou pokládáte za nejduležitější například ovládání RGBW led pásků centralizovaně bezdrátově a časem si rozšíříte chytrost domu, tak jak uznáte za vhodné.
Naše firma neustále sleduje trendy a možnosti techniky a již jsou zde výrobky, které jsou opravdu  použítelné a je možné je uplatnit do reálného nasazení.
Již máme certifikaci od firmy ELKOEP INELS RF (Český výrobce) a také velmi perspektivní firmou FIBARO (Polský výrobce).

Nelze jednoznačně říci, který systém je lepší co se týče bezdrátových technologií. Inels RF se hodí pro určitou aplikaci lépe a někde se více pro komplexnost hodí více FIBARO systém.
S výběrem systému Vám rádi pomůžeme.
Naším cílem je navrhnout bezdrátovou chytrou instalaci tak, aby jste pořídily jen to, co je opravdu užitečné, komfortní a šetří váš čas i peníze.


 

KONTAKT

Jiří Hradecký - Auto JH Martin Hradecký - Antény JH
Bratří Štefanů 492/63 Rybova 1908/31
500 03 Hradec Králové 500 09 Hradec Králové
+420 608 245 458 +420 774 245 458
hradecky.hk@seznam.cz martin.hradecky@seznam.cz
www.autojh.cz www.antenyjh.cz