Množství: 0 produktů Celkem: 0,00,- Kč
Právě jste na:Domů Cesta Certifikáty

Certifikáty

MONTÁŽE A PRODEJ (EZS) JABLOTRON

Jsme nyní certifikovaná firma k montáži zabezpečovací techniky JABLOTRON Záruční a pozáruční servis, prodloužená záruka 3 ROKY, odborná montáž potřebná pro pojišťovny CERT:

Jablotron CertifikátJsou okamžiky, kdy lidé opouštějí svůj byt či dům, za cestou do práce, školy nebo za účelem dovolené či víkendu a svůj domov nechávají bez dohledu. Aby se člověk při návratu nedočkal nepříjemného překvapení v podobě vyloupeného bytu či domku, je jistější zabezpečit si svůj domov elektronickým zabezpečovacím systémem (EZS). Elektronická zabezpečovací technika je finančně mnohem dostupnější než si řada lidí myslí. Cenově je srovnatelná například s běžnými elektrickými spotřebiči, které jsou v každé domácnosti samozřejmostí. Samozřejmě že jiná bude hodnota zabezpečovacího systému určeného pro zabezpečení majetku panelákového bytu v malém městě a jiná pro zabezpečení luxusní vily v Praze, ale vždy to musí vycházet z požadavku zabezpečení majetku.
Při výběru zabezpečovacího systému je třeba především vycházet z toho, že systém EZS má za úkol chránit Váš majetek v řádově vyšších hodnotách. Proto musíte mít jistotu, že se na váš zabezpečovací systém můžete spolehnout. Asi by nikoho nenapadlo kupovat poplachou ústřednu na tržišti, ale ani nákup v supermarketech není tím nejlepším řešením. Při poptávce zabezpečovací techniky se ujistěte, zda je výrobek atestován dle normy pro systémy EZS ČSN EN 50131-1 případně i schválen Českou asociací pojišťoven. Pokud systém používá některá rádiová nebo telekomunikační zařízení, potom musí mít zároveň i atest ČTÚ. Tato schválení jsou určitou zárukou kvality zabezpečovacích systémů EZS a výrazně Vám usnadní jednání s pojišťovnami o akceptaci zabezpečení majetku.
Montážní firma by Vám měla prokázat, že vlastní živnostenský list pro montáže zabezpečovací techniky ( EZS ), ale i to, že byla dodavatelem nebo přímo výrobcem proškolena na instalaci daného zařízení. Solidní dodavatel Vám dále poskytne i pravidelný servis zabezpečovacího systému, která slouží k ochraně majetku. O svém hovoří i doba trvání firmy v oboru instalace zabezpečovací techniky. A pokud firma již déle působí na trhu se zabezpečovací technikou vlastní i certifikáty na instalace zabezpečovací systémy od akreditovaných orgánů. Popis systému OASIS EZS zde

AUTORIZAČNÍ PARTNEŘI SKYLINK

Provádíme aktivace, prodej, autorizace a servis karet Skylink. Neváhejte s předplacením nabídky a přijďte si knám aktivovat programové balíčky bez navýšení cen!

Dekódovací karty si můžete zakoupit zde>

Odbroné montáže SAT, TV techniky Naše firma se specializuje v oboru anténí a satelitní techniky.
K dispozici máme jak profi nářadí viz fotogalerie montážní dílna,
tak zkušenosti nabité v době počátku Digitalizace v ČR.

- Naše firma má velký přehled v DVB-S (Satelitní) technice tak i DVB-T (Digitální pozemní).
- Zabýváme se nejmodernějšími sat přístroji s operačním systémem LINUX.
- Široká znalost v Linux přístrojích. Konfigurace příjmače dle požadavků zákazníka.
- Naše firma má zkušenosti se složitými instalacemi STA, Centrálni rozvody satelitů
velkých bytových domů.
Ceník základních úkonů odkaz zde

KONTAKT

Jiří Hradecký - Auto JH Martin Hradecký - Antény JH
Bratří Štefanů 492/63 Rybova 1908/31
500 03 Hradec Králové 500 09 Hradec Králové
+420 608 245 458 +420 774 245 458
hradecky.hk@seznam.cz martin.hradecky@seznam.cz
www.autojh.cz www.antenyjh.cz