Množství: 0 produktů Celkem: 0,00,- Kč

PARKOVACÍ SENZORY - COUVACÍ ČIDLA

PARKOVACÍ ČIDLA dodáváme od předních výrobců APRI, META, COBRA , která jsou vzhledem , ale hlavně funkcí a spolehlivostí , shodná s ORIGINÁL OEM příslušenstvím automobilek. Můžeme na výslovné přání dodat a namontovat čidla,terá se prodávají od 500,- do 2000,-, ale za jejich funkci nemůžeme dát záruku, ale hlavně se na ně nelze spolehnout.

KVALITNÍ senzor nemůže li z příči např. námrazy, na danou situaci upozorní a tím je možné předejíd škodám.

Parkovací systémy jsou určeny pro detekci překážek před nebo za vozidlem při parkování. Systémy mohou mít 2 senzory, 4 senzory, 6 nebo 8senzorů . Systém lze doplnit o display  a nejmodernější i sledování tlaku v kolech. Senzory systému se umísťují do předního nebo zadního nárazníku vozidla. Systém není vhodný do vozidel, u kterých některé části vozu nadměrně přesahují nárazník a tudíž by mohly zasahovat do vyzařovacího pole senzorů (např. ochranné rámy, rezervní kolo...). Přesahující části by jednotka vyhodnotila jako překážku. pro tyto případy máme sezory od META system, které dovedou tkzv. vymaskovat rezervu a pod.( Např Toyota RAW)

funkce cidla
Při zařazení zpětného chodu (nebo aktivaci jiným způsobem) se systém ohlásí úvodní znělkou. Poté je zahájena signalizace překážek. Při vzdálenosti překážky 160 cm jsou to krátká pípnutí v intervalu 1 sekundy, při přibližování překážky se interval plynule zkracuje, až po dosažení vzdálenosti 30 cm přejde pípání v souvislý tón.

FOTO PŘÍKLADŮ MONTÁŽÍ NAJDETE V FOTOGALERII

CENU NAJDETE  CENÍK

KONTAKT

Jiří Hradecký - Auto JH Martin Hradecký - Antény JH
Bratří Štefanů 492/63 Rybova 1908/31
500 03 Hradec Králové 500 09 Hradec Králové
+420 608 245 458 +420 774 245 458
hradecky.hk@seznam.cz martin.hradecky@seznam.cz
www.autojh.cz www.antenyjh.cz