Množství: 0 produktů Celkem: 0,00,- Kč

Tuning DEMO Nissan 350z

ZDE NAJDETE  možné i nemožné úpravy demo vozu Nissan 350z a to v obrazech , ale i video ukázkami.

Úpravy   - zabezpečení   ONI system+ , alarm s přenosem , detekce náklon, krádež kola, odtah, havárie přvolání pomoci do 15 sek., potvrzení uzamčení na telefon, přenos zapalování, rychlosti, teploty, polohy GPS, přenos a záznam všech stavů a poloh na pult a server ONI systemu, kniha jízd,  tovární imobilizer NADS.

               - komfort  automatické rosvícení, zadní čtyřbodový parkasistent, přední čtyřbodový parkasistent automatický režim sepne pod rychlost 10 km, nebo při zařazení zpátečky. Měření a kontrola tlaku a teploty v kolech, zobrazovaná na společném displeji u zrcátka s park asitentem, automaticka parkovací kamera, kterou lze ovládat multimediálním centrem a pustit i za jízdy. Monitor ovládá dotykem dokonalou navigaci GARMIN / TMC 42 států + upozornění na body zájmů , radary, úseky apod.  ELEKTRICKÝ PŘEDEHŘEV DEFA- svedsko

              - multimédia  centrální 6,5 palců dotykový display s vysokým rozlišením, který jako přepínač ovládá DVB-T televize, kterou s obrovskou citlivosti dvoudiverzního tuneru, lze sledovat i za jízdy do 250 km, USB/DVD přehrávač, který přehrává téměř všechny dostupné formáty, AUX, kde lze přpojit smart telefon. Byl vytvořen audio vstup v original rádiu, vyměna výškových repro za FOCAL reference, přidán aktivní 25 cm FOCAL subwofer a provedeno vytlumení bitumenem/AL všech dveří. Bluetooth jednotka pro přenos medií apple tablet.

              - bezpečnost   namontován detektor BELTRONIC RX 75 EURO, inteligentní laser system G9 RX rev 2 , záznamová černá skřínka duo + GPS, bluetooth handsfree PARROT 9100.

              - motor   elektronický chiptuning, výměna sportovní filtr K&N typhoon, OBD bluetooth - přenos on-line všech veličin na smart telefon android, apple, windousmobile, zatím se vzorkováním po 1 sek.

              - optipaket  folie termo/ tonování, potah kapoty a střechy černý 3D carbon, přední narazník průhledná folie STONEPROTECT

     FOTO naší práce najdete FOTOGALERIE - 350z

 

VIDEA

 

 

 

 

  

KONTAKT

Jiří Hradecký - Auto JH Martin Hradecký - Antény JH
Bratří Štefanů 492/63 Rybova 1908/31
500 03 Hradec Králové 500 09 Hradec Králové
+420 608 245 458 +420 774 245 458
hradecky.hk@seznam.cz martin.hradecky@seznam.cz
www.autojh.cz www.antenyjh.cz