Množství: 0 produktů Celkem: 0,00,- Kč

Certifikovaný partner a dealer Control4

Roku 2015 jsme se stali hrdým certifkovaným dealerem Control4 u firmy Yatun.
Naše firma hledala možnosti jednotlivých automatizací pro domácnosti a vybrali jsme flexibilní systém Control4.
Důvody proč jsme control4 vybrali:


CHYTRÝ SYSTÉM CONTROL4

Control4 nabízí díky sladění systémů a prvků, které používáte každý den, komplexní řešení na poli chytrých domů.Integrací světel, hudby, bezpečnosti a teploty – dokonce i tabletů (Apple, Android) a chytrých telefonů (Apple, Android) – vytváří Control4 z bydlení osobitý zážitek, který navíc maximálně zvyšuje úspory, pohodlí a duševní pohodu obyvatel domu. Začněte třeba v malém pouze se svým obývacím pokojem nebo domácím kinem nebo rovnou celým domem. Control4 je postaven tak, aby se vám kdykoli přizpůsobil. Nezáleží na tom, co vše od Control4 máte, zážitek bude vždy nezapomenutelný a vy se budete ptát sami sebe, jak jste mohli žít předtím bez systému Control4.

CO UMÍ CONTROL4?

Systém Control4 harmonicky spojuje všechny vaše elektronické komponenty a systémy v domě.
Díky integraci světel, hudby, bezpečnosti a teploty pozvedá Control4 zážitek z bydlení na novou úroveň. Díky inteligentnímu řízení teploty, osvětlení a spotřeby systém Contol4 zvyšuje maximálně úspory a pohodlí obyvatel domu.

CO ZÍSKÁM SE SYSTÉMEM CONTROL4?

Neexistuje nic jako jedno univerzální řešení Control4. Krása Control4 a rozdíl oproti jiným společnostem zabývající se chytrými domy tkví právě v tom, že si můžete navrhnout řešení přesně podle vašich představ, které bude opravdu odpovídat vašemu životnímu stylu, potřebám a rozpočtu.
Možná, že chcete, aby se dům zamykal každý den v 10 večer a žaluzie se stáhli, jakmile vyjde slunce. Nebo byste možná rádi ovládali obraz, zvuk a světla svého domácího kina jedním ovladačem. Samozřejmě jsou i lidé, kteří chtějí mít doma vše na ovládání jako James Bond – i pro ty máme řešení! Odpověď na otázku Co získám díky se systémem Control4 tedy závisí jen a pouze na vašem životním stylu, domě a rozpočtu.

V ČEM JE CONTROL4 JINÝ?

Control4 nabízí komplexní řešení, které skýtá nekonečné možnosti rozšíření: začněte s chytrým termostatem nebo domácím kinem. Pomalu rozšiřujte automatizace dál po domě, až vám čas a peníze dovolí. Vaše požadavky se se mohou v průběhu života měnit a Control4 vám vždy nabídne vhodné řešení.

KOLIK STOJÍ V PRŮMĚRU SYSTÉM CONTROL4?

To záleží na mnoha faktorech. Ať již velikosti vašeho domu, počtu pokojů a také technologií, které chcete propojit a přidat. Systém Control4 začíná na 50 tis. Kč a největší systémy stojí několik milionů. Obecně je vhodné dát za inteligentní systém ovládání vašeho domova vč. zabezpečení a slaboproudu zhruba 10-20 % z ceny za postavení domu.
Kontaktujte dealera Control4, sjednejte si schůzku a zjistěte, kolik by stál váš projekt.

CO POTŘEBUJI JAKO PRVNÍ VĚC?

Vše začíná ovladačem s operačním systémem Control4. Představte si ho jako mozek, který ovládá celou automatizační magii.
Ovladač v podstatě umožňuje ovládat prakticky jakoukoli domácí funkci včetně vaší televize, hudby, osvětlení, ovládání teploty a bezpečnosti. Každý ovladač Control4 obsahuje Control4 aplikaci (umožňuje ovládat systém Control4 vaším chytrým telefonem nebo tabletem), službu TuneIn (umožňuje poslouchat přes 70 000 rozhlasových stanic) a software pro interkom (tak abyste mohli snadno komunikovat po domě dotykovými obrazovkami a dveřními stanicemi Control4)
Control4 nabízí stovky produktů pro prakticky všechna řešení chytrých domů nebo podniků. Spolu s našim dealerem navrhnete systém, který bude odpovídat vašim požadavkům a on/ona připraví detailní seznam dodatečného hardwaru, který bude ještě potřeba.

JAK MŮŽU OVLÁDAT SVŮJ SYSTÉM?

Způsob ovládání je kompletně na vás. Používejte takové ovládání, jaké vám vyhovuje – televizní ovladač, dotykové obrazovky, chytrý telefon, tablet nebo jakýkoli počítač s přístupem k internetu. Díky funkci 4Sight Anywhere Access se můžete přihlásit do svého domu prakticky odkudkoli na zeměkouli, pokud je v dosahu mobilní internet.
Nezapomeňte, že díky systému Control4 se už nemusíte zabývat opakovaným ovládáním – věci se prostě dějí automaticky. Pouze jednou nastavíte a už se nestaráte. Jde o zcela nový způsob nazírání na fungování vašeho domu.
 
BRILANTNÍ OBÝVÁK

Je to skvělé místo, kde můžete relaxovat nebo si s rodinou užívat společné chvíle. Právě obývák zákazníci často volí jako první pokoj, ve kterém s inteligentní domácností začínají. Ptáte se proč? Tady je pár důvodů:

ŘÍDICÍ JEDNOTKA HC-250 CONTROLLER

ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA HC-250

Oblíbená řídicí jednotka HC-250 umožňuje okamžité ovládání prvků za bezkonkurenční cenu. Díky elegantnímu vzhledu a malým rozměrům je ideální pro jednopokojová řešení, nahrazení univerzálního ovladače nebo pro ovládání všech televizí ve velkých rezidenčních nebo menších komerčních instalacích. Řídicí jednotka HC-250 snadno přidá ovládání jedné místnosti, domácího kina či menšího systému. Silný 1GHz procesor zaručuje rychlou odezvu a z řídicí jednotky HC-250 bude univerzální a rychlý přehrávač v jakémkoliv systému.
Katalogový list


VÝZVA V PODOBĚ JEDNOHO PŘÍSTROJE

V průběhu několika let se na trhu objevilo několik nabídek na kompletní řízení domu formou „udělej si sám“ nebo formou služby od poskytovatelů internetového připojení. Pravdou je, že málokdy tato řešení splní zákazníkova očekávání a pokud ano, tak mnohdy s nutností zakoupení mnoha dalších „krabiček“.
To samé však platí i pro mnoho pokročilých systémů řízení domácnosti. Málokdy si vystačíte pouze s jednou krabičkou, pokud se nejedná zrovna o Control4 řídicí jednotku HC-250. Se svým výkonným procesorem, bezkonkurenčním operačním systémem Control4 a možností připojení a ovládání jakýchkoli zařízení třetích stran (víc, než 7000) bezdrátově přes ZigBee a WiFi, kabelem, infračerveným paprskem, relé nebo dvoucestným RS-232. Řídicí jednotka HC-250 nabízí neuvěřitelně všestranné a flexibilní řešení chytrého bydlení na míru.

SPECIFIKACE:

KONTAKT

Jiří Hradecký - Auto JH Martin Hradecký - Antény JH
Bratří Štefanů 492/63 Rybova 1908/31
500 03 Hradec Králové 500 09 Hradec Králové
+420 608 245 458 +420 774 245 458
hradecky.hk@seznam.cz martin.hradecky@seznam.cz
www.autojh.cz www.antenyjh.cz