Množství: 0 produktů Celkem: 0,00,- Kč

SATELITNÍ zabezpečení / kniha jízd

 

ONI Sledování

Nasazením ONI Sledování uspoříte až 20% nákladů na provoz každého vozidla. ONI sledování+,měsíční pladba 250,- s hlášením havárie do 15 sekund, jednotka , nově paušál 150,-
4690,- bez DPH a montáže ( montáž 1200,- až 1700,-  ostatní viz. ceník)
 

Služba ONI Sledování poskytuje pasivní režim hlídání vozidla, s možností zjištění jeho polohy v případě krádeže na bázi GPS a GSM signálu.

Systém je funkční nezávisle na vůli řidiče.
Vhodné zejména pro firmy a podnikatele, kteří potřebují mít pod kontrolou svůj vozový park a nechtějí kontrole věnovat příliš času. 
Samozřejmostí je generování statistiky vytíženosti vozidla s výpočtem průměrné spotřeby.
Výhody služby ONI Sledování

ONI Sledování PLUS

Nasazením ONI Sledování Plus

ONI Sledování PLUS je skrytý elektronický zabezpečovací systém, umožňující:

Službu zvolíte, pokud Vám záleží na Vašem vozidle a chcete být informován pomocí SMS zprávy nebo emailu o neoprávněném pohybu automobilu nebo jeho napadení.
Plus v názvu znamená, že jednotka ve vozidle je trvale monitorována nepřetržitým dispečinkem s možností aktivního zásahu. Navíc jsou Vám zdarma dostupné všechny funkce služby ONI Sledování.
ONI Sledování PLUS je obdobou alarmu zabudovaného ve vozidle - jednotka vyhodnocuje napadení speciálně nastaveným akceleračním čidlem.
Služba je vhodná nejen pro podnikatale a živnostníky, ale také pro soukromé osoby
ONI Sledování PLUS obsahuje nad rámec služby ONI Sledování

 
ONI Střežení
Nasazením ONI Střežení

ONI Střežení je skrytý elektronický zabezpečovací systém, umožňující:

ONI Střežení poskytuje nejvyšší úroveň zabezpečení Vašich vozidel.
Služba je vhodná pro firmy i fyzické osoby, které chtějí a potřebují mít svá vozidla trvale střežena proti napadení a svěří jejich hlídání nepřetržitému centrálnímu dispečinku ONI systému.
Dispečink je trvale napojen na systém radarového vyhledávání odcizených vozů, který je odolný proti výpadkům GSM i GPS signálu.
Vaše automobily budou zabezpečeny 24 hodin denně, 365 dnů v roce.
V rámci služby ONI Střežení jsou poskytovány všechny funkce služby ONI Sledování PLUS.
ONI Střežení je aktivní systém zabezpečení vozidel, na který pojišťovací ústavy poskytují až 30 % slevu z havarijního pojištění.
Základní vlastnosti ONI Střežení

cena vybavení vozidla 15000,- + (450,- měsíčně)
 
https://www.onisystem.net/inetgweb/mainpage.do?TYPLOGIN=OWNER&ID_OWNER=100&ID_WORK=demo&ID_USER=demo&PASSW=demo

NOVINKA- tarif OPTIMUM je interval 5 minut

ceny uvedeny bez DPH

ONI

 

Produkty ONI systém

ONI systém - pyramida služeb

 

Pyramida služeb ONI systému

Pyramida služeb ONI systému

 
ONI systém nabízí nejen běžně dostupnou službu sledování a lokalizace objektů, ale také nadstandardní funkce nepřetržitého napojení na dispečink a pult centralizované ochrany, komunikace s navigací, detekce havárie, nehody na parkovišti, krádeže kol, odtahu vozidla a také měření spotřeby pohonných hmot. Všechny jednotky již v základním vybavení obsahují aktivní čidla, která umožňují detekovat různé stavy vozidla. Jednotky určené pro nejvyšší stupeň střežení vozidel jsou navíc vybaveny nezávislým vysílačem, který umožňuje aktivní radarové vyhledávání odcizených vozů.
ONI systém je systém pro každého. Proto je i nabídka služeb navržena tak, aby splnila požadavky podnikatelů, živnostníků, soukromých osob i velkých firem. Pod značkou ONI nabízíme tři základní služby ONI Sledování, ONI Sledování PLUS a ONI Střežení. Všechny služby jsou funkční nezávisle na vůli řidiče, či osádky vozidla.
Bezpečnostní aplikace společnosti NAM system, a.s., která je nositelem značky ONI, hlídají a střeží více než 50.000 objektů. ONI systém je tedy využitelný nejen pro sledování, lokalizaci, hlídání a střežení vozidel, ale také jakýchkoliv jiných mobilních objektů jako jsou přepravní kontejnery, dopravní značení, letadla, drážní vozidla, topné systémy.

ONI Sledování - spolehlivost


Základní služba GPS monitoringu vozidel pro každého. Splňuje požadavky podnikatelů, živnostníků, soukromých osob i velkých firem na správu vozového parku a sledování pohybu vozidel všech typů. Základem služby je trvalá GPS lokalizace obohacená o rozlišení typu jízdy (služební/soukormá), identifikace řidičů, zobrazení polohy na mapovém podkladu, přehrávání historie, ale také nadstandardní funkce komunikace s navigací GARMIN ve vozidle a měření spotřeby pohonných hmot. Více o ONI Sledování...

ONI Sledování PLUS - bezpečnost


Služba rozšiřuje možnosti ONI Sledování o základní bezpečnostní prvky detekce havárie (eCall), nehody na parkovišti, krádeže kol, odtahu vozidla. Tyto nové bezpečnostní prvky umožňují okamžitou informaci o vzniku krizové situace, nebo napadení vozidla a rychlou reakci na tyto události. Více o ONI Sledování PLUS...

ONI Střežení - jistota


ONI střežení je na českém trhu v mnoha směrech jedinečný produkt. Byl vyvinut speciálně pro střežení mobilních objektů a detekci havarijních stavů vozidel. Obchodní značka ONI je zkratkou slov Ostraha Navigace Informace a v tomto duchu se nese celá služba. ONI Střežení poskytuje nejvyšší úroveň zabezpečení Vašich vozidel. Služba je vhodná pro firmy i fyzické osoby, které chtějí a potřebují mít svá vozidla trvale střežena proti napadení a svěří jejich hlídání nepřetržitému centrálnímu dispečinku ONI systému a pult centralizované ochrany. Dispečink je trvale napojen na systém radarového vyhledávání odcizených vozů, který je odolný proti výpadkům GSM i GPS signálu. Vaše automobily budou zabezpečeny 24 hodin denně, 365 dnů v roce. O bezpečnost vozidla zabezpečeného službou ONI Střežení se stará víc jak 150 zásahových skupin na území celé České Republiky. Více o ONI Střežení...


3

KONTAKT

Jiří Hradecký - Auto JH Martin Hradecký - Antény JH
Bratří Štefanů 492/63 Rybova 1908/31
500 03 Hradec Králové 500 09 Hradec Králové
+420 608 245 458 +420 774 245 458
hradecky.hk@seznam.cz martin.hradecky@seznam.cz
www.autojh.cz www.antenyjh.cz