Množství: 0 produktů Celkem: 0,00,- Kč

PÍSKOVANÍ VIN,  okamžité pískování skel VIN
NOVÁ TECNOLOGIE - proces šablon je vyráběn u nás na provozovně a trvá cca 7 -10 minut 
 
Přijedete a za 15 minut je hotovo a vůz je chráněn 
 
POSTUP PROČ ZNAČIT VIN?         
 
Podle statistiky Policie ČR (za 1. čtvrtletí roku 2015) se v České republice každý den odcizí přes 60 vozidel.

To znamená, že každých 24 minut je v České republice odcizeno 1 vozidlo.

Seznam nejčastěji odcizených automobilů (podle značek):

1. ŠKODA - 39,05%
2. VW - 8,81%
3. FORD - 7,60%
4. PEUGEOT - 5,68%
5. FIAT - 5,09%
6. RENAULT - 4,95%
7. OPEL - 4,63%
8. CITROEN - 2,50%
9. AUDI - 2,29%
10. MERCEDES - 1,67%


Pískováním VIN na skla automobilu snížíte dle statistik riziko odcizení o více jak 90%!!!

Jak je to možné?
Zloději vozů jsou nuceni po jejich odcizení ukradnutý automobil zlegalizovat. V praxi tato legalizace spočívá ve změně VIN vozidla na jiné. Je-li však VIN  na všech sklech vozidla, je zloděj nucen skla vyměnit, což je pro něj nejen nákladné a pracné, ale zároveň mu přináší problém kam s důkazním materiálem - skly vozidla.
Významně prakticky znemožníte použití Vašeho vozidla k rozebrání na nahradní díly , např u Octavii jsou měněneny cele dveře a pod.)
Pro zloděje tak vyznačené VIN znamená
- koupit všechna skla vozidla (pokud chce zloděj vozidlo deklarovat jako nebourané musí být všechna skla z jednoho čtvrtletí stejného roku, což je v praxi sehnat téměř nemožné)
- skla vyměnit
- původní skla zničit a zbavit se jich
Výše uvedený postup si zloději aut velmi dobře uvědomují a proto při krádeži vozů vybírají vozy stejné, ale neoznačené.

 
CENA :700,- včetně DPH  (6 - 9 skel )
 
Na piskovany  VIN na sklech vozidla, jakožto bezpečností prvek proti jeho odcizení, zareagovaly i pojišťovny v České republice a svým klientům, které takto vyznačený VIN na sklech automobilu mají, poskytují na pojistném slevy.

Potřebuji registraci vozidla v privátní databázi?
Častým dotazem je, zda vozidlo, které je takto označeno, má registraci v nějaké mezinárodní databázi. Jsou dodavatelé, kteří takovou evidenci nabízí a v obchodních materiálech uvádí, že registrace takového vozidla v mezinárodním informačním systému slouží mimo jiné policii a privátním organizacím pro identifikaci označených vozidel, a to nejen v ČR, ale také v zahraničí. Otázka ale je , k čemu je to vlastně dobré. Že je vozidlo označeno kodem VIN je vidět přímo na vozidle. Registrace vozidla v další privátní databázi tedy neříká nic o tom jestli vozidlo bylo , nebo nebylo ukradeno.  Takovou informaci podává pouze pravidelně aktualizovaná evidence zcicených vozidel, kterou ze zákona vede Policie České republiky, a která je z celého světa přístupná na ianternetových stránkách  htt://www.policie.cz/databaze.aspx . Toto je tedy databáze, kde pojišťovny, bazary, leasingové spoklečnosti a veřejnost na bázi VIN ověřuje. Všechny ostatní privátní evidence, které navíc nejsou veřejně přístupné, jsou tedy především obchdním argumentem pro prodej předraženého značení ske v ceně 1700,- , aniž by majiteli přinášelo přidanou hodnotu, ani nezvyšuje stupeň preventivní ochrany vozidla. Piskování jakým si sedmimístným kodem, dokonce hraničí s klamáním majitelů vozidel. 
 


11
11
11
11
11
11

KONTAKT

Jiří Hradecký - Auto JH Martin Hradecký - Antény JH
Bratří Štefanů 492/63 Rybova 1908/31
500 03 Hradec Králové 500 09 Hradec Králové
+420 608 245 458 +420 774 245 458
hradecky.hk@seznam.cz martin.hradecky@seznam.cz
www.autojh.cz www.antenyjh.cz