Množství: 0 produktů Celkem: 0,00,- Kč

Montáže a prodej (EZS) Jablotron

Jsme nyní certifikovaná firma k montáži zabezpečovací techniky JABLOTRON
Záruční a pozáruční servis, prodloužená záruka 3 ROKY, odborná montáž potřebná pro pojišťovny CERT:Jsou okamžiky, kdy lidé opouštějí svůj byt či dům, za cestou do práce, školy nebo za účelem dovolené či víkendu aJablotron Certifikát svůj domov nechávají bez dohledu. Aby se člověk při návratu nedočkal nepříjemného překvapení v podobě vyloupeného bytu či domku, je jistější zabezpečit si svůj domov elektronickým zabezpečovacím systémem (EZS). Elektronická zabezpečovací technika je finančně mnohem dostupnější než si řada lidí myslí. Cenově je srovnatelná například s běžnými elektrickými spotřebiči, které jsou v každé domácnosti samozřejmostí. Samozřejmě že jiná bude hodnota zabezpečovacího systému určeného pro zabezpečení majetku panelákového bytu v malém městě a jiná pro zabezpečení luxusní vily v Praze, ale vždy to musí vycházet z požadavku zabezpečení majetku.

Při výběru zabezpečovacího systému je třeba především vycházet z toho, že systém EZS má za úkol chránit Váš majetek v řádově vyšších hodnotách. Proto musíte mít jistotu, že se na váš zabezpečovací systém můžete spolehnout. Asi by nikoho nenapadlo kupovat poplachou ústřednu na tržišti, ale ani nákup v supermarketech není tím nejlepším řešením. Při poptávce zabezpečovací techniky se ujistěte, zda je výrobek atestován dle normy pro systémy EZS ČSN EN 50131-1 případně i schválen Českou asociací pojišťoven. Pokud systém používá některá rádiová nebo telekomunikační zařízení, potom musí mít zároveň i atest ČTÚ. Tato schválení jsou určitou zárukou kvality zabezpečovacích systémů EZS a výrazně Vám usnadní jednání s pojišťovnami o akceptaci zabezpečení majetku.

Montážní firma by Vám měla prokázat, že vlastní živnostenský list pro montáže zabezpečovací techniky ( EZS ), ale i to, že byla dodavatelem nebo přímo výrobcem proškolena na instalaci daného zařízení. Solidní dodavatel Vám dále poskytne i pravidelný servis zabezpečovacího systému, která slouží k ochraně majetku. O svém hovoří i doba trvání firmy v oboru instalace zabezpečovací techniky. A pokud firma již déle působí na trhu se zabezpečovací

 

technikou vlastní i certifikáty na instalace zabezpečovací systémy od akreditovaných orgánů.

 
 

JABLOTRON 100

Profesionální zabezpečení nikdy nebylo jednodušší. Rozšiřitelné, dálkově ovládané, snadno nastavitelné. A navíc dobře vypadá!

JABLOTRON 100 je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).
 


 


12
12
12
12
12
12
12
12

KONTAKT

Jiří Hradecký - Auto JH Martin Hradecký - Antény JH
Bratří Štefanů 492/63 Rybova 1908/31
500 03 Hradec Králové 500 09 Hradec Králové
+420 608 245 458 +420 774 245 458
hradecky.hk@seznam.cz martin.hradecky@seznam.cz
www.autojh.cz www.antenyjh.cz