Množství: 0 produktů Celkem: 0,00,- Kč

Distribuce BOSE

Je nám potěšením sdělit že jsme se stali distributoři značky BOSE a také si můžete na naší prodejně vyslechnout produkt CINEMATE GS.

Nové systémy domácí zábavy BOSE® LIFESTYLE®
 
Uvedení inteligentního integračního systému Bose Unify™

Společnost Bose uvedla nové systémy domácího kina Lifestyle® V-Class® a T-Class™, kombinující vlastní 5.1 surroundový zvuk s novým inteligentním integračním systémem Bose Unify™

 
“Dnes mají spotřebitelé různé zdroje hudby, filmů a video her, ale zajistit, aby vše fungovalo s jejich TV je příliš složité a uživatelé se mohou bránit přidávání těchto přístrojů k systému domácího kina, řekl Doug Lankford, ředitel marketingu produktů domácího kina společnosti Bose. “Naše nové systémy Lifestyle® zjednodušují nastavování více komponentů a mění každodenní používání: zobrazení na obrazovce pracují nenápadně s pouze jedním dálkovým ovladačem a výběr a přepnutí mezi zdroji se provádí dotykem tlačítka. Technologie Unify™ konečně prolamuje bariéru mezi přístroji a zkušenostmi.”


 
Inteligentní integrační systém Bose Unify™
Technologie Unify™ integruje sofistikovaný software a hardware pro poskytnutí dramatických výsledků.
 
Propojení přístrojů je efektivní s odolností proti omylu. S technologií Unify™ jsou snadno proveditelné kroky zobrazeny na TV obrazovce. Pomocí prostého jazyka bez žargonu pomáhá systém uživateli nalézt správný konektor pro jeho zdroj, jako je Blu-ray™ přehrávač nebo video herní konzole. Systémy Lifestyle® doporučují použití vhodných kabelů, mají chytré vstupy, které rozlišují, zda je propojení provedeno správně nebo nesprávně a pak potvrzují, že propojení je úspěšné.
 
Nové systémy Lifestyle® V-Class® a T-Class™ byly navrženy pro vývoj podle potřeb uživatele a akceptují až šest zdrojů s vysokým rozlišením (HD). Dálkový ovladač Lifestyle® může ovládat prakticky jakékoli zábavní zařízení, včetně Blu-ray™ přehrávačů, kabelových a satelitních TV boxů, digitálních mediálních adaptérů a dokonce má prostor pro nová zařízení, která budou dostupná v budoucnosti. Na rozdíl od běžných programovacích metod zde nejsou pokusy a chyby, ani zadávání kódů. Uživatel může jednoduše namířit dálkový ovladač od jakéhokoli svého zdroje na konzoli systému Lifestyle® a postupovat podle jasných instrukcí na obrazovce. Stiskněte několik tlačítek na dálkovém ovladači zdroje a technologie Unify™ automaticky naprogramuje dálkový ovladač Lifestyle® pro ovládání zdroje.
 
Přístroje jsou uvedeny na obrazovce jako „Blu-ray player“ nebo „Cable Box“, místo zkratek jako „HDMI 1“ nebo „COMPONENT 1“. Vyberte jeden a zdroj je připravený k přehrávání. Dálkový ovladač Lifestyle® zůstává výrazně nekomplikovaný. Ovládá často používané příkazy – jako zdroj nebo hlasitost, zatímco méně používané příkazy lze nalézt na obratovce.  


 
Jednoduchost nového systému Lifestyle® začíná v krabici. Uvnitř krabice je pět jasně označených malých krabiček. Dokončete sestavení jedné a pokračujte další, dokud nebudou reproduktory a modul Acoustimass® připojeny ke konzoli systému Lifestyle® a konzole připojena k TV.  
 
“Mnoho současných systémů domácí zábavy je bohatých na funkce, ale pokud k nim uživatel nemá přístup, nenabízejí reálnou hodnotu, řekl pan Lankford. “Nové systémy Lifestyle® poskytují to, co se na trhu ztratilo – skutečně zjednodušený, vysoce kvalitní systém domácího kina.”
 
Bose vlastní 5.1 surroundový zvuk
Nové systémy Lifestyle® V35, V25, T20 a T10 obsahují exkluzivní audio technologie Bose pro poskytování živého kinosálového surroundového zvuku pouze z pěti malých reproduktorových polí a skrytého modulu Acoustimass. Technologie kalibrace zvuku Bose ADAPTiQ® analyzuje a nastavuje zvuk podle velikosti, tvaru a vybavení jakékoli místnosti a poskytuje velkou svobodu pro umístění reproduktorů.
 
Systémy Lifestyle® V-Class® obsahují reproduktorová pole Jewel Cube® nebo Direct/Reflecting®, vnitřní AM/FM tuner, dok pro iPod® a univerzální dálkový ovladač s dvouřádkovým displejem pro zobrazení radiové stanice nebo přehrávané skladby; není nutné zapínat TV.
 
Systémy Lifestyle® T-Class™ obsahují reproduktorová pole Direct/Reflecting® nebo Virtually Invisible® a univerzální dálkový ovladač.
 
Všechny systémy obsahují řídící konzoli pro připojení zdrojů a použití automatického převzorkování obrazu pro HD TV, které akceptují až 1080p přes HDMI.


 
Dostupnost
Systémy Lifestyle® V35 a V25 od společnosti Bose budou dostupné od 15.6.2010. Všechny systémy se budou prodávat u autorizovaných prodejců Bose, v obchodech Bose. 
O společnosti  Bose Corporation
Společnost Bose Corporation byla založena v roce 1964 Dr. Amarem G. Bose, profesorem na Massachusetts Institute of Technology. Dnes je společnost především známá v oblasti akustiky, avšak její výzkumy mají výsledky i v produktech mimo audio oblast. Vynálezy Bose vylepšily výkonnost:
Reproduktorů
Systémů domácího kina
Automobilových hudebních systémů, navržených pro vnitřní akustiku každého modelu automobilu (poprvé uvedeno společností Bose)
Sluchátek s redukcí šumu pro piloty a veřejnost (poprvé uvedeno společností Bose)
Zvuku na veřejných místech
Produkce zvuku pro hudebníky vyžadující elektronické zesilování svých nástrojů
Nástrojů pro testování materiálů a simulaci odolnosti pro biomedikální aplikace
Systémů odpružení řidiče pro těžkotonážní automobily

KONTAKT

Jiří Hradecký - Auto JH Martin Hradecký - Antény JH
Bratří Štefanů 492/63 Rybova 1908/31
500 03 Hradec Králové 500 09 Hradec Králové
+420 608 245 458 +420 774 245 458
hradecky.hk@seznam.cz martin.hradecky@seznam.cz
www.autojh.cz www.antenyjh.cz